Referencje

Mike Ovens Jestem profesjonalnym trenerem PGA od 20 lat. W tym czasie uczyłem na wszystkich poziomach od początkujących do PGA Tour Players ,którzy wygrywali wiele dużych turniejów . Dużo czasu spędziłem na testowaniu wielu symulatorów ponieważ w teorii powinny być one przydatne każdemu nauczycielowi, ale w praktyce przez niedokładne dane nigdy mi nie pomagały. Zmieniłem zdanie dopiero po wypróbowaniu Symulatorów BoGolf. Wszystkie dane z tego symulatora były bardzo dokładne zarówno dla kijów jak i dla piłek. Ponieważ trenuję najlepszych zawodników muszę bardzo uważać na swoją reputację i nigdy nie użyłbym systemu na którym nie mógłbym polegać. Kolejnym plusem Symulatora BoGolf jest możliwość gry na różnych polach golfowych co bardzo wzbogaca całe doświadczenia zarówno dla mnie jak i dla golfistów w każdym wieku i na każdym poziomie.
Andrew Smith Mam 13 letnie doświadczenia jako profesjonalny trener golfa w Chinach. Trenowałem bardzo wielu z chińskiej elity graczy. Obecnie pracuję z reprezentantem Chin. W mojej opinii Symulator BoGolf jest urządzeniem na którym można polegać. Ważne w mojej ocenie są grafiki w 3D i oprogramowanie do analizy zamachu i uderzenia, ponieważ udostępniają one wszystkie aspekty gry zawodnikom i ich trenerom.

Jest wiele korzyści wynikających z używania kamery High Speed, kamery podstawowej i analizy zarówno dla początkujących golfistów jak i dla profesjonalnych trenerów obejmujących zarówno grę  i naukę.  Zestaw zawiera wprowadzenie do golfa , trening osobisty, symulacje na polu golfowym, jak również strategię i przygotowanie oraz zarządzanie polem. Realizm tego produktu to radość dla wszystkich golfistów.

Mr Mickey Novak Przez 14 lat dobierałem kije  golfowe dla graczy PDA i LPDA Tours.

Miałem też okazję spędzić wiele lat  z Davidem Leadbetterem w jego akademii w Orlando.

Praca z najlepszymi graczami na świecie w najlepszych klubach i z najlepszymi producentami sprzętu dała mi wiele doświadczenia. Widziałem wiele symulatorów golfa przez ten czas, ale jestem pod wielkim wrażeniem  Symulatora  BoGolf ze wszystkimi jego możliwościami i grafikami wiernie oddającymi realizm gry. To naprawdę wielka frajda zagrać na polach na których nie miałem okazji grać, jak również zagrać jeszcze raz na polach na których już grałem bez obawy przed deszczem.  Jestem pewien, że będziecie mieć takie same odczucia jak zagracie na symulatorze BoGolf.