BiznesCentrum symulatorów golfowych

Dzięki naszym urządzeniom możesz łatwo stworzyć doskonałe miejsce rozrywki, które będzie skupiać zarówno pasjonatów golfa jak również przyciągać nowych graczy.

Bardzo atrakcyjna oferta na spotkania firmowe i towarzyskie. Możemy organizować turnieje, ligę , urządzać zawody „najdłuższe uderzenie” czy „najbliżej dołka”. Możemy także organizować ligę on-line ze wszystkimi klubami posiadającymi nasze symulatory na całym świecie.

Gra na symulatorach jest bardzo lubiana przez kobiety i młodzież (generacja technologii). Nie ma ciśnienia z szybkością, odpada problem straconych piłek.

Oprócz rozrywki dzięki rozbudowanym systemom analizy uderzeń i lotu piłki stanowi doskonałe narzędzie treningowe i pozwala w krótkim czasie polepszyć swoje wyniki.

Oferta dla hoteli

Zaoferowanie klientom dodatkowej rozrywki jaką jest gra na symulatorze golfa podnosi znacznie prestiż obiektu. Symulatory golfowe generują nowe źródła dochodu z wynajmu, a także zwiększają sprzedaż napojów i posiłków. Dzięki dodatkowej atrakcji klienci spędzają więcej czasu w hotelu i chętniej do niego powracają.

Oferta dla firm

Czy jest lepszy sposób na wyróżnienie firmy niż zaoferowanie klientom wyrafinowanej rozrywki jaką jest partyjka golfa?

Dzięki zastosowaniu naszych symulatorów klienci nie będą bezproduktywnie czekać kartkując gazetę, ale spędzą ten czas aktywnie doskonale się bawiąc. Na pewno wrócą kolejnym razem mając w pamięci mile spędzony czas.

Symulatory golfa doskonale sprawdzają się w salonach samochodowych, klubach fitness, centrach biurowych i wielu innych miejscach. Granicą jest tylko nasza wyobraźnia.

Symulatory golfa pozwalają także generować dodatkowe dochody dzięki możliwości wyświetlania reklam.

System finansowania

Mając na względzie ułatwienie naszym partnerom finansowanie swojego biznesu oferujemy korzystne warunki dzierżawy i leasingu naszych urządzeń.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy i rozłożenie płatności nawet na 36 miesięce.

Dzięki temu możesz swoje rezerwy finansowe wykorzystać do innych potrzeb, a spłaty finansować z uzyskanych bieżących dochodów.

Poniżej przedstawiamy przykładowy plan dochodów z jednego symulatora w ujęciu rocznym.(Uwaga jest to kalkulacja przykładowa – zachęcamy do przeprowadzenia własnej kalkulacji dopasowanej do lokalnych warunków).

PRZYCHODY:

ilość miesięcy aktywnego działania symulatora – 6

ilość godzin wynajmu miesięcznie – 180

średnia cena wynajmu – 80 zł

dochód: 86 400 zł

KOSZTY (6 mcy)

koszt wynajmu lokalu – 4 800 zł

koszt dzierżawy symulatora (12 mcy) – 19 200 zł

koszty personale – 12 000 zł

pozostałe koszty 2 400 zł

koszt : 38 400 zł

ZYSK: 48 000 zł